ZVÝŠENIE BEZPEČNOSTI A PREVENCIA PROTI VANDALIZMU V OBCI RÁKOŠVytlačiť

logo.jpg

Obec Rákoš v roku 2017 prijala finančnú dotáciu vo výške 5.000,00 € z rozpočtových prostriedkov Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

Finančná dotácia bola použitá na realizáciu projektu: ZVÝŠENIE BEZPEČNOSTI A PREVENCIA PROTI VANDALIZMU V OBCI RÁKOŠ.

Z dotácie sme uhradili časť faktúry za výstavbu kamerového systému vo výške 5.000,00 €.

Spoluúčasť obce – z vlastných finančných prostriedkov sme uhradili časť faktúry vo výške 5.096,20 €.

Obec ďakuje za poskytnutú dotáciu Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky, ktorá nám pomohla zrealizovať uvedený projekt na zabezpečenie bezpečnosti osôb a majetku v našej obci.