ODDYCHOVÁ ZÓNA PRI OBECNOM ÚRADE V RÁKOŠI A V PARKU NA RÁKOŠSKEJ BANIVytlačiť

Obec Rákoš v roku 2017 prijala finančnú dotáciu vo výške 1.500,00 € z Banskobystrického samosprávneho kraja.

Finančná dotácia bola použitá na realizáciu projektu: ODDYCHOVÁ ZÓNA PRI OBECNOM ÚRADE V RÁKOŠI A V PARKU NA RÁKOŠSKEJ BANI.

Z dotácie sme zakúpili stavebný materiál na oplotenie oddychových zón a vitríny vonkajšie (informačné tabule).

Spoluúčasť obce – z vlastných finančných prostriedkov sme zakúpili lavičky pre oddychovú zónu pri obecnom úrade a pre oddychovú zónu v parku záhradný set, vonkajší krb, farbu a riedidlo.

Obec ďakuje za poskytnutú dotáciu Banskobystrickému samosprávnemu kraju, ktorá nám pomohla zrealizovať uvedený projekt na úpravu a skrášlenie oddychových zón v obci.

LOGO BBSK.png

ODDYCHOVÁ ZÓNA PRI OBECNOM ÚRADE V RÁKOŠI