CINTORÍNY V OBCI RÁKOŠ A RÁKOŠSKÁ BAŇAVytlačiť

LOGO.png

CINTORÍNY V OBCI RÁKOŠ A RÁKOŠSKÁ BAŇA

Obec Rákoš v roku 2019 prijala finančnú dotáciu vo výške 1.200,00 € z Banskobystrického samosprávneho kraja.

Finančná dotácia bola použitá na realizáciu projektu: CINTORÍNY V OBCI RÁKOŠ A RÁKOŠSKÁ BAŇA.

Z dotácie sme zakúpili lavičky do cintorínov a stavebný materiál na oplotenie Cintorína v Rákošskej Bani.

Spoluúčasť obce – z vlastných finančných prostriedkov sme doplatili za stavebný materiál na oplotenie cintorína.

Obec ďakuje za poskytnutú dotáciu Banskobystrickému samosprávnemu kraju, ktorá nám pomohla zrealizovať uvedený projekt na úpravu cintorínov a ich okolia.