700. výročie prvej písomnej zmienky o obci Rákoš - oslavyVytlačiť

Obec Rákoš v roku 2018 prijala finančnú dotáciu vo výške 1.900,00 € z Banskobystrického samosprávneho kraja.

Finančná dotácia bola použitá na realizáciu projektu: 700. VÝROČIE PRVEJ PÍSOMNEJ ZMIENKY O OBCI RÁKOŠ - OSLAVY.

Z dotácie sme uhradili vystúpenie Otta Weitera s Andreou Fischer a upomienkové predmety – sadu termosky + hrnčeky s potl. pre ocenených.

Spoluúčasť obce – z vlastných finančných prostriedkov sme doplatili za upomienkové predmety a uhradili faktúru za pódium, strechu, zvuk, svetlo s ozv., DJ.

Obec ďakuje za poskytnutú dotáciu Banskobystrickému samosprávnemu kraju, ktorá nám pomohla zrealizovať uvedený projekt – oslavy obce Rákoš.

LOGO BBSK.png