Zmluvy

Zmluvná strana 1 IČO:00328669
Zmluvná strana 2:Asseco Solutions, a.s., Plynárenská 7/C, 821 09 Bratislava
Zmluvná strana 2 IČO:00602311
Názov:Zmluva o spracúvaní osobných údajov sprostredkovateľom
Predmet:Prevádzkovateľ v rámci výkonu svojej činnosti nakladá s osobnými údajmi v zmysle Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej ako „Nariadenie“), pričom vymedzuje účel spracúvania osobných údajov, určuje podmienky ich spracúvania a spracúva tieto osobné údaje vo vlastnom mene. 2. Sprostredkovateľ je poskytovateľom aplikačného programového vybavenia informačného systému Asseco WÉČKO (ďalej ako „Informačný Systém“), ktorý je Prevádzkovateľ oprávnený používať na základe zmluvného vzťahu so Sprostredkovateľom. 3. Sprostredkovateľ za účelom poskytovania služieb podpory a prevádzky Informačného Systému je v nevyhnutnom rozsahu oprávnený na prístup k osobným údajom, ktoré sa nachádzajú v tomto Informačnom Systéme. 4. V rámci Informačného Systému má Sprostredkovateľ prístup k osobným údajom dotknutých osôb, ktorými sa rozumejú fyzické osoby, ktoré sú vo vzťahu k Prevádzkovateľovi v pracovnom pomere alebo obdobnom právnom vzťahu, pre Prevádzkovateľa vykonávajú práce na základe dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru alebo sú v zmluvnom vzťahu s Prevádzkovateľom (ďalej len „dotknuté osoby“). 5. Sprostredkovateľ je oprávnený spracúvať osobné údaje v rozsahu a za podmienok stanovených touto Zmluvou.
Cena *:0,00 €
Dátum uzavretia zmluvy:25.5.2018
Dátum zverejnenia zmluvy:5.7.2018
Dátum účinnosti zmluvy:6.7.2018
Dátum ukončenia zmluvy:nestanovený
Meno osoby, ktorá zmluvu uzatvorila:Lýdia Nemogová Gallová
Funkcia osoby, ktorá zmluvu uzatvorila:starostka
Poznámka:
* Uvedená suma je konečná, v prípade že zmluvná strana je platcom DPH, je suma uvedená vrátane DPH.